News Details

Насос YCB редуктор

PDF

I. Огляд та характеристики дугових насосів YCB:
YCB дуги шестерний насос являє собою насос для подачі на міжнародному рівні вважається найбільш передовими точками постійним контактом з зубчастим колесом, тобто подвійна дуга синусоїда стосовно до зубного композиту може бути повністю з евольвентного зубчастого насоса. Він переміг національними ключовими науково-технічними досягненнями та отримав третю премію науково-технічного прогресу Державної комісії з питань освіти. Дуга безперервний контакт між двома шестернями зачепленням профілю зуба, що ні конфайнмент явище, повністю не вирішує евольвентний шестерний насос за рахунком утримання явища призводить до насоса вібрації, шуму, і тим самим збільшити навантаження підшипника. Тому дуговий шестерний насос має низьку ефективність та низький рівень шуму, а також має гарний енергозберігаючий ефект.
Ця серія дугові Шестеренні насоси є шестерні, вал, насос, кришку насоса, підшипники ковзання, ущільнення вала і інші компоненти. Шестерні виготовляються в дуговій синусоїдальної профілю. Найбільш значимий в порівнянні з тим перевагою, що евольвентний зуб шестерні профілю шестерня процес зачеплення без відносних поверхонь ковзання, так що знос поверхні зубів і гладка операція, оскільки ніякого рішення явища, низький рівень шуму, тривалий термін служби, висока ефективність. Насос вільно від обмежень традиційного дизайну, що робить насос нового покоління дизайном, виробництвом та використанням.
Насос обладнаний запобіжним клапаном як захист від перевантаження, а повний тиск повернення запобіжного клапана в 1,5 рази більше, ніж номінальний тиск нагнітання насоса. Він також може бути налаштований відповідно до реальних потреб у межах допустимого діапазону тиску розряду. Проте, зверніть увагу, що цей запобіжний клапан не може використовуватися як редукційний клапан протягом тривалого часу та може бути встановлений окремо на трубопроводі, коли це необхідно.
Вал конструкція кінцевий закладення в двох формах, одна для механічного ущільнення, одна упаковки ущільнення, може бути визначена в залежності від вимог використання і користувачів.
По-друге, використовуйте дуговий насос YCB:
YCB дуги шестерний насос в основному використовуються для різного механічного устаткування транспортує мастильної системи змащення для транспортування в'язкості 5 × 10-6 ~ 1,5 × 10-3m2 / с (5-1500cSt), при температурі нижче 300 ℃ Мастильна масла. З нержавіючої сталі YCB дуговий шестеренний насос може транспортувати немагнітне масло, напій та низько корозійну рідину. За допомогою мідних передач він може перевозити низькі внутрішні зворотні рідини, такі як бензин та бензин. На додаток до конфігурації звичайних двигунів, ці серії насосів також можуть бути обладнані вибухозахищеними двигунами з однаковими характеристиками відповідно до потреб користувачів.
По-третє, діапазон застосування YCC дугові шестерні:
1. Круглий дуговий насос YCB може використовуватися в якості насоса трансмісії та підсилювача в масляній транспортній системі;
2. Його можна використовувати як паливний насос для транспортування, нагнітання та розпилення в паливній системі;
3. Його можна використовувати як гідравлічний насос для забезпечення гідравлічної потужності в гідравлічній системі передачі;
4. Його можна використовувати як масляний насос з мастилом у всіх галузях промисловості.

Skype Зв'язатися з нами зараз