News Details

NSK високошвидкісний прецизійний підшипник встановлення уваги

PDF
NSK високошвидкісний прецизійний підшипник встановлення уваги

прецизійні підшипники Високошвидкісні, головним чином, для більш легких навантажень, коли обертання з високою швидкістю, вимоги до точності підшипників, висока швидкість, низька вібрація і низька температура підніметься певний термін. Часто опорний елемент шпинделя високошвидкісного встановлений в парах, член маточини підтримуючи внутрішню поверхню високій швидкості моторизованої дробарки.
Термін служби високошвидкісних прецизійних підшипників багато пов'язаний з установкою. Зверніть увагу на наступні елементи:
Підшипник повинен бути встановлений в чистому, чистому приміщенні, через підшипник ретельно відповідність, через розпірну втулку підшипника для подрібнення, підтримуючи на внутрішньому і зовнішньому кільці високою клітці, клітина повинна контролюватися паралельно 1um Наступний
2. Перед установкою підшипників повинен бути очищений, очищенням внутрішнього нахилу вгору, відчуття повинно бути гнучким, без почуття застою, сушить, покласти окреслення кількості мастила, туман мастильна масла повинні бути поміщені в разі невеликої кількості масляного туману;
3. Для встановлення підшипників слід використовувати спеціальні інструменти, а сила повинна бути усереднена. Заборонено стукати;
4. Підшипник вентиляція повинна зберігатися в чистому, вільної від корозії газу, відносна вологість не більше 65% від довготривалого зберігання повинна іржавіти.
Для того щоб поліпшити фактичну точність з точністю підшипника монтажу, він повинен бути використаний без методів вимірювання та інструментів прецизійних підшипників деформируемой сполучається поверхні на внутрішній отвір і зовнішньої точність вимірювання підшипників точності вимірі фактичного, і може бути пов'язаний з внутрішнім діаметром зовнішніх всі вимірювання діаметра, щоб виміряти і зробити всебічний аналіз даних вимірювань, це в залежності від розміру ділянки монтажу прецизійних підшипників точності гідного вала і отвору в корпусі. Вона повинна бути проведена при тих же температурних вимірювань прецизійних підшипників умов як фактичне вимір з віссю відповідного розміру отвору корпусу і геометрії.
Щоб забезпечити високу практичну придатність, поверхня валу та отвір сидіння, що відповідає точності підшипника, повинна бути максимально мала.
При проведенні вищевказаних вимірювань, вона повинна бути на зовнішню і внутрішню проточці прецизійних підшипників, а також на відповідну поверхні вала і отвір корпусу, на обидва сторонах, близьких до скошеної збірці, показана окремо приведена дві команд можуть з напряму максимального відхилення, так що, коли фактична збірка, максимальне відхилення матчу двох сторін вирівняних з тієї ж орієнтацією, так що після складання, відхилення між двома сторонами, щоб бути частково компенсовані.
Об'єкт виконаний з двох спрямованих прапорів, в тому, що компенсацію відхилення можна вважати, навіть якщо підтримуються на обох кінцях відповідної точність обертання поліпшується, і що отвір журналу і між двома кінцями усунення частини коаксіального помилки опорним, щоб дати . Поверхневе зміцнення здійснення заходів проти сполученої поверхні, наприклад, піскоструминної обробки, з трохи більшим діаметром плунжером точності підключити отвір, і т.д., є корисними для підвищення точності підгонки.

Попередня сторінка:  Насос YCB редуктор
Skype Зв'язатися з нами зараз