News Details

Класифікація та переваги керамічної підшипники

PDF
Класифікація та переваги керамічної підшипники

Повні керамічні підшипники з анти-магнітної ізоляцією, стійкість до зношування, безмасляного самозмащувальних високої температури стійкості, холод, і т.д ..,? Він може бути використаний в дуже жорстких умовах і особливих умовах. Кільця і прокатці з використанням діоксиду цирконію (ZrO 2) керамічні матеріали, тримач з використанням політетрафторетилену (ПТФЕ) в якості стандартної конфігурації, загальне використання посиленого скловолокном нейлону 66 (RPA66-25), спеціальні конструкційні пластмаси (PEEK, PI), нержавіюча сталь (AISISUS316), латунь (Cu) і т. Д.
Нітрид кремнію повний керамічний підшипник
нітриду кремнію керамічні кільця підшипника і нітриду прокатку кремені (Si3N4) керамічні матеріали, тримач з використанням політетрафторетилену (ПТФЕ) в якості стандартної конфігурації, загального користування RPA66-25, PEEK, PI, і кліп фенолу Тканини бакелітові і т. Д. Порівняно з ZrO2, суцільний керамічний підшипник SiN4 підходить для більш високих швидкостей та навантаження, а також для більш високих температур навколишнього середовища. У той же час він може забезпечити прецизійні керамічні підшипники для високошвидкісних, високоточних та високоякісних шпинделів з найвищою точністю до P4 до UP.
Повний кульовий керамічний підшипник
Повний комплект шарикопідшипник боку з повним добавкою керамічним кульовим зазором, за рахунком використання Клітини-вільної конструкція може бути більше, ніж керамічний шарикопідшипник в стандартну структуру, тим самим збільшуючи свою несучу здатність, можна також уникнути матеріалу залишається обмежена кліткою Це може досягти корозійної стійкості та температурної стійкості керамічних клітинних типу повних керамічних підшипників. Ця серія підшипників не підходить для високих швидкостей. При монтажі, будь ласка, зверніть увагу на поверхню виїмки до кінця, що не має осьового навантаження.
Керамічна клітка повного керамічного підшипника
Керамічний тримач, що має зносостійка, висока міцність, перевага корозійної стійкості і самозмащувальної, керамічна клітина зроблена повні керамічні підшипники можуть бути використані в високому корозійної, низькій температурі і високому вакуумі ультра інші агресивних середовищ. Загальний керамічний матеріал ZrO2, Si3N4 або SiC
Змішаний керамічний підшипник
? Особливо з нітриду кремнію керамічних кульок кульок, які мають низьку щільність, висока твердість, низький коефіцієнт тертя, зносостійкість, низька тертя і хороші характеристики жорсткості, особливо добре підходять для високої швидкості, високої точності та тривалого терміну служби змішання керамічного рухомого шарикопідшипника (всередині і зовні Коло - це метал). Як правило, несучі сталеві внутрішні і зовнішні кільця (з GCr15) або нержавіюча сталь (AISI440C), вибір керамічних кульок ZrO2, Si3N4 або SiC матеріалів.

Переваги керамічних підшипників
Згадані керамічні ми перша думка зазвичай використовується в домашнього начиння, поряд з фізичними властивостями самої кераміки, розробка технологій застосовується для всіх верств суспільства, в тому числі і підшипникової промисловості. Ось деякі з переваг керамічних підшипників!
По-перше, оскільки кераміка навряд чи корозіє, керамічні підшипники кочення підходять для роботи в жорстких умовах, заповнених корозійними середовищами.
По-друге, так як керамічний кульку прокатки меншу щільність, ніж сталь, набагато меншу вагу і більше, і, отже, відцентровий ефект обертання зовнішнього кільця може бути зменшена на 40%, і, таким чином, значно продовжити термін служби.
По-третє, керамічні теплове розширення і стиснення зачепленої менше, ніж сталь, і, отже, зазор підшипника постійна, підшипник може бути дозволено працювати в більш важких температурних змін у навколишньому середовищі.
По-четверте, в зв'язку з високим модулем пружності, ніж сталь, кераміка, що не легко деформується під напругою, таким чином, допомогти поліпшити швидкість, і досягти високої точності. ?
Таким чином, керамічні підшипники мають дуже багато переваг в застосуванні, так як великі виробники, такі як імпортні підшипники: SKF підшипники, Підшипники NSK, FAG підшипники пов'язані з цією областю і запустити відповідні продукти

Skype Зв'язатися з нами зараз